PRACOVNÍK PRO JEDNODUCHOU VÝROBU AŽ 26.000 Kč

24000 - 26000 Kč

Chceš stabilitu silného zaměstnavatele, co nepropouští ani při krizi? Chceš dělat pro světovou jedničku, v čisté výrobě, kde střídáš různé montážní práce po celou směnu? Chceš mít zajištěný svoz z Brna a zase odvoz zpět zadarmo? Nevadí ti pracovat cca 8 km za Brnem směrem na Tišnov? Pak mi zavolej nebo napiš.

Pracovní náplň

  • Dvousměnný provoz na dvanáctky – víc celých dní z měsíce doma
  • Jednoduchá montáž, kdy tě nenechají celou směnu dělat to samé
  • Týdenní proplacené zaučení, nemusíš se bát, že to nezvládneš

Co požadujeme?

  • Nejlepší je mít už nějakou praxi z výroby, ale podmínka to úplně není
  • Zručnost a ochota pracovat na dvanáctky včetně víkendů (krátký a dlouhý týden)

Co nabízíme?

  • Do práce tě dovezou vlastním autobusem nebo je tu parkoviště (případně tam jezdí spousta spojů)
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Až tu budeš déle čekají tě i další benefity jako MultiSport karta, příspěvek na penzijní pojištění a další

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Mgr. Vladimíra Marková
Managing Director AC Jobs

+420778779756
prace@acjobs.cz