PROJEKŤÁK S AJ - STROJAŘ (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Máte VŠ vzdělání strojního zaměření a znalost angličtiny? Chcete pracovat na přípravách studií a projektové dokumentace, řídit koordinaci externích dodavatelů? Chcete nejen sedět v kanceláři, ale i komunikovat práci v terénu s mistry, technology a vedoucími středisek? Výborně, tak mi pošlete životopis! Hledáme zkušeného člověka nebo nadšeného absolventa na pozici PROJEKŤÁK S AJ - STROJAŘ (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • příprava a vedení projektové dokumentace a studií
  • aktualizace dokumentace
  • příprava technických zadání, plánu oprav, podkladů pro investice
  • koordinace dodavatelů při projektu
  • spolupráce s mistry, technology, vedoucími
  • rozpočty, jednání, zástup firmy v dané problematice

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ve strojírenství
  • anglický jazyk k využití na denní bázi
  • znalost práce na PC, MS Office, MS Project, AutoCAD
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • kreativní práci
  • týden dovolené navíc
  • zahraniční stáže
  • příspěvek na penzijko, stravování

  • lokalitu: okres Nový Jičín, 30minut od Ostravy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.