HR BUSINESS PARTNER (50-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste zkušený personalista a máte tah na branku? Baví vás komunikovat a řešit náborové procesy? Angličtina vám nedělá problém? Pak hledáme právě vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: HR BUSINESS PARTNER (50-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zastřešení náboru (pozice do výroby, specialisti, manažerské pozice)
  • Zodpovědnost za náborový proces
  • Administrace pracovního poměru
  • Poskytování podpory manažerům a zaměstnancům v personální oblasti
  • Budování značky společnosti (veletrhy, workshopy, spolupráce se školami, atd.)
  • Další administrativa v rámci personální agendy a pracovně právní oblasti

Co požadujeme?

  • Zkušenost v roli HR Specialisty
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost pracovního práva
  • Komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • Bonus pro zaměstnance

  • Termín nástupu: dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem