KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak jste to právě vy, koho hledáme do našeho týmu na pozici KONSTRUKTÉR

Pracovní náplň

  • spolupráce na nových i stávajících projektech
  • konstruování ve 3D i překreslování do 2D
  • účast při provádění funkčních zkoušek
  • podpora a úzká spolupráce s výrobou
  • tvorba a aktualizace technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • anglický nebo německý jazyk komunikativní úrovni
  • praxi v oblasti strojírenství nebo elektro výrobě
  • znalost konstrukčních programů 3D CAD

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • odborné vzdělávací a jazykové kurzy
  • příspěvek na penzi
  • příspěvek na dojíždění

  • místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.