KEY ACCOUNT MANAGER - STROJÍRENSTVÍ (70-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Mezinárodní společnost působící v oblasti technologie hledá do svého týmu posilu pro budování a rozvoj zákaznických vztahů. Společnost poskytuje svým partnerům obchodní vztah založený na vzájemné důvěře, kvalitě a stabilitě prosperující firmy. Jejími hodnotami jsou – spolupráce, férovost, respekt, odpovědnost a spolehlivost. Líbí se vám, co jste si zatím přečetli? Staňte se i vy součástí našeho příběhu! Obsazujeme: KEY ACCOUNT MANAGER - STROJÍRENSTVÍ (70-80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • plánování a realizace obchodní strategie, mapování trhu
  • navazování, budování a rozvíjení obchodních vztahů se zákazníky v oblasti kolejových vozidel a všeobecného strojírenství
  • péče a podpora stávajících i nových klientů
  • prezentace společnosti a vypracování cenových nabídek
  • technické poradenství a nabídka vhodného řešení
  • podílení se na marketinové strategii

Co požadujeme?

  • prokazatelné zkušenosti z odbodné pozice v oblasti strojírenství (automotive výhodou)
  • schopnost péče o zákazníka na vysoké úrovni
  • vynikající organizační a komunikační dovednosti
  • znalost anglického nebo německého jazyka na perfektní úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat
  • reprezentativní vystupování, schopnost vyjednávat

Co nabízíme?

  • zajímavou a prespektivní práci s možností růstu
  • atraktivní bonusy dle dosahovaných výsledků
  • pružná pracovní doba
  • služební vůz, dovolená navíc, příspěvek na stravování, benefit kartu, penzijko

  • lokalitu: Most