ŠIKOVNÝ SEŘIZOVAČ (42 - 46.000 Kč)

Neaktivní nabídka

42000 - 46000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš si vydělat krásné penízky a pracovat pro stabilní společnost v Brně? Jsi šikovný a nebojíš se přemýšlet, kde se co mohlo pokazit, popřípadě jak bys to opravil? Pokud ANO, tak rozhodně čti dál. Jsme výrobní společnost, který vyrábí elektrotechnické komponenty systémy pro automobily.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • Pečuješ, udržuješ a obsluhuješ stroj
  • Nastavuješ stroj na potřebnou zakázku
  • Zapisuješ, co jsi se strojem dělal, popřípadě vyměnil, nebo opravil
  • Seřizuješ stroj

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru, nebo praxe na podobné pozici
  • Ochota pracovat 12 hodin v nepřetržitém provozu
  • Schopnost naučit se rozumět nejen obsluze, ale i drobným opravám - časem dokonalá znalost stroje
  • Zručný, pečlivý, logické uvažování, samostatný

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek 30 000 Kč
  • HPP
  • Příspěvky na dopravu
  • Bonusový systém
  • Stabilní práce v moderním prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Každoroční navyšování mzdy
  • Dotované stravování v kantýně
  • Přímý spoj z Brna + svozový autobus
  • Multisport karta
  • Lokalita práce Brno - venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.