DEVOPS SPECIALISTA - SENIOR (AŽ 75.000 KČ)

Neaktivní nabídka

55000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Máte zkušenosti s programováním php nebo C++? Rád hledáte řešení a analyzujete požadavky? Láká Vás pracovat v úplně nových kancelářích? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mladá dynamická firma s dlouholetými zkušenostmi hledá nového kolegu na pozici: DEVOPS SPECIALISTA - SENIOR (AŽ 75.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Řešení požadavků od support oddělení/zákazníků
  • Analýza požadavků s cílem je dořešit
  • Vedení a realizace požadavků na vývoji v PHP, C++
  • Sledování provozních systémů
  • Spolupráce na testování produktu
  • Realizace změn do produktu
  • Práce na zakázkách pro významné společnosti
  • Monitoring svěřeného systému v kontextu výkonu

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Zkušenosti na technické podpoře pro zákazníky
  • Praxe s programováním, ideálně php nebo C++
  • Znalost vývojového cyklusu a „release & deploy“
  • Komunikativní AJ

Co nabízíme?

  • Stravenky
  • Multisportka
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost 2-3 dny HO
  • Pobytové balíčky v ČR a SK za super cenu
  • VIP Program Datart a další slevy
  • Odměnu za doporučení nového kolegy 20 000 Kč
  • Zásoby ovoce a dalších pochutin
  • Pravidelné firemní akce
  • Příjemné a neformální prostředí
  • Individuální přístup

    Nástup: od 15.9.2022
    Místo výkonu práce: HO + Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.