MECHANIK DO VÝROBY 1 SMĚNA

Neaktivní nabídka

32000 - 37000 Kč

Hledáme schopné zámečníky, mechaniky, Pokud tě baví mechanika a opravy, chceš pohodovou práci na 1 směnu , tak to jsi náš člověk! Práce na jednu směnu a s čistou hlavou domů! Ozvi se ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Údržba a servis strojů ve výrobě
  • Preventivní kontroly zařízení
  • Komunikace s kolegy

Co požadujeme?

  • SOU technického směru/ zámečník, obráběč, a pod.
  • schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
  • praxi v oboru

Co nabízíme?

  • Práci na ranní směnu
  • Smlouva na HPP
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování

  • místo výkonu práce: Plzeň

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.