ŠÉF STAVBYVEDOUCÍ (50-70.000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

Máte zkušenosti na pozici stavbyvedoucího, popřípadě hlavního stavbyvedoucího? Pohybujete se v oboru alespoň 3 roky a jste důsledný a zodpovědný? Pok mi pošlete životopis na: vlckova@acjobs.cz. Buďte náš příští: ŠÉF STAVBYVEDOUCÍ (50-70.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • kompletní zajištění stavebních projektů v rámci dopravních a podzemních staveb
  • vedení týmu
  • komunikace s investory, dodavateli a v rámci společnosti
  • dohled na dodržení postupů a smluvních podmínek
  • kontrola finanční stránky projektu

Co požadujeme?

  • zkušenosti ze stavebnictví ( dopravní a průmyslové stavby a inženýrské stavitelství)
  • ideálně vysokoškolské vzdělání v oboru
  • zkušenosti na vedoucích pozicích
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • po zkušební době příspěvek na penzijko
  • stravenky
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • pravidelná školení
  • finanční ohodnocení dle zkušeností
  • místo výkonu práce: Čechy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.