FRÉZAŘ-SOUSTRUŽNÍK AŽ 35.000Kč

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte praxi v oboru strojírenství? Chcete pracovat v dynamickém kolektivu? Máte zájem pracovat v moderní, prosperující firmě? Nabízíme pro Vás vhodnou pracovní pozici. FRÉZAŘ-SOUSTRUŽNÍK

Pracovní náplň

  • obsluha CNC strojů - fréza, soustruh
  • péče o přidělené přístroje, nářadi a pracovní pomůcky
  • spolupráce s týmem

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • praxe na podobní pozici výhodou
  • znalost pracovních postupů v oblasti frézování, soustružení
  • spolehlivost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční hodnocení
  • zaměstnanecké benefity - závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • finanční bonusy
  • místo výkonu - Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.