ÚDRŽBÁŘ PRO FORMY

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Pohybujete se v technickém nebo elektro oboru? Máte zkušenosti s formami a rozumíte jejich metodice? Rádi byste pracovali na 1 směnu? Pak neváhejte a zašlete nám své CV! Mezinárodní automotive společnost hledá posilu na pozici: ÚDRŽBÁŘ PRO FORMY

Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Zajištění provozuschopnosti forem
  • Drobné úpravy a čištění v případě potřeby
  • Metodická podpora seřizovačů
  • Spolupráce při vzorkování nových forem
  • Občasné zastoupení seřizovačů – pouze v rámci denní směny

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ v technickém oboru (strojní nebo elektro)
  • Znalost metodiky a konstrukce forem

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Multisport karta
  • Balíček Benefit Plus 6500 Kč/rok
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Půlroční bonus za docházku (50% mzdy)
  • Odměna za pracovní nebo životní jubilea
  • Dotovaná firemní doprava
  • Příspěvky na dětskou rekreaci až 20.750 Kč/rok

    Místo výkonu práce: Praha-východ
    Termín nástupu: IHNED/dohodou