SCHOPNÝ SOUSTRUŽNÍK V HOLANDSKU AŽ 90.000Kč

Neaktivní nabídka

55000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Zahraničí – ostatní

Hledáme zkušené operátory CNC soustruhu, kteří hledají další praxi a rozvoj. Především pak nadstandartní výdělky s možností práce v zahraničí. Pokud jste precizní se smyslem pro detail a zajímají vás jemné součástky, kontaktujte mě a povím vám víc!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Ubytování zajištěno

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC soustruhu
  • Používání obráběcích nástrojů
  • Výroba jemných součástek podle technické dokumentace
    Preciznost a přesnost

Co požadujeme?

  • Min. SOU strojírenský
  • Znalost CNC strojů
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Komunikativní znalost angličtiny , němčiny nebo holandštiny

Co nabízíme?

  • Nadstandartní finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Diety
  • Zajištěná doprava a ubytování
  • Roční bonus
  • Penzijko
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Místo výkonu práce: Holandsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.