ZÁMEČNÍK/MONTÁŽNÍK DO VÝROBY 1 SMĚNA

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jste techniky zdatní, nebo rovnou zámečník ať už s praxí nebo i šikovný absolvent? Práce na jednu směnu a volné víkendy? Hledáme schopné montážníky/zámečníky do výroby. Ozěte se a dozvíte se víc!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Montování různých částí dle výkresové dokumentace
  • Zámečnické práce
  • Práce s běžným a pneumatickým nářadím

Co požadujeme?

  • SOU technického směru/zámečník
  • Praxe z výroby
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost práce s PC

Co nabízíme?

  • Zkrácená pracovní doba/Na 1 ranní směnu
  • Celkem 28 dní volna
  • Dotované strvaování/stravenky
  • Příspěvky na kulturu, cestování, zdraví a sport
  • Svozový Bus

  • Místo práce: Plzeň Slovany

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.