PROJEKTANT MOSTNÍCH KONSTRUKCÍ (40-55.000 KČ)

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chtěli byste nastartovat svoji kariéru v oboru dopravních staveb? Jste pečlivý a ovládáte AutoCAD? Neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Prosperující česká firma hledá posilu na pozici: PROJEKTANT MOSTNÍCH KONSTRUKCÍ (40-55.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Zpracování projektové dokumentace mostních a inženýrských konstrukcí
  • Průběžná konzultace k projektům, spolupráce v týmu
  • Statické výpočty
  • Účast na jednáních s investory, úřady a ostatními účastníky výstavby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru (stavební – obor dopravní stavby výhodou)
  • Znalost AutoCAD
  • Samostatnost
  • Praxi v oboru (výhodou)
  • Aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Služební mobilní telefon
  • Výhodné stravování
  • Příspěvek na sport
  • Možnost spolupráce i na zkrácený úvazek
  • Pozice je vhodná i pro studenty

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.