EMBEDDED VÝVOJÁŘ JUNIOR - I ABSOLVENTI (od 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

od 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Jste čerstvým absolventem v oblasti IT či elektro nebo již máte nějaké praktické zkušenosti (třeba při škole)? Máte zkušenosti s EMBEDDED programováním v jazyku C, C++? Chcete pracovat pro menší společnost s velkou vizí růstu do budoucnosti? Pak hledáme právě Vás! Pošlete mi Váš životopis! Česká společnost zabývající se vývojem elektronických zařízení hledá novou pracovní posilu na pozici: EMBEDDED VÝVOJÁŘ JUNIOR - I ABSOLVENTI (od 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrh SW pro jednočipové procesory
  • Návrh testovacích aplikací pro PC
  • Optimalizace a testování vyvinutého SW
  • Komunikace s odděleními HW, SW

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Znalost programování v C/C ++, LINUX výhodou
  • Anglický či německý jazyk výhodou
  • Základní orientaci v elektronických schématech

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Monžost využití přístupu nových technologií
  • Možnost občasného home office
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Teambuildingy/firemní akce
  • Možnost profesního růstu
  • Mobilní telefon, notebook
  • Nástup: IHNED (nebo dle domluvy)

  • Místo výkonu práce: Blansko