PROJEKTAKT SILNIC (27-50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

27000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání stavebního zaměření a máte praxi v projektování silničních nebo dálničních staveb? Chcete se zdokonalovat v týmu zkušených nadšenců v tomto jedinečném oboru? Pak nás neváhejte kontaktovat! Ryze česká společnost hledá JUNIORI i SENIORY na pozici: PROJEKTAKT SILNIC (27-50.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Tvorba projektové dokumentace
  • Využívání technologií jako je 3D modelování
  • Průzkum terénu
  • Studování norem, technických podmínek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ - dopravní stavitelství
  • Praxe v projektování silnic nebo dálnic
  • Znalost AutoCAD, MS Office nebo 3D Civil
  • Autorizace v oboru výhodou
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Firemní vůz i pro soukromé účely
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Sick days
  • Kafeterie

  • Lokalitu: Praha