MAKÁČ DO KOVOVÝROBY - NÁSTUP MOŽNÝ IHNED (30-35.000 KČ)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Máš šikovný ruce a najsi žádný ořezávátko? Umíš vzít za práci, jsi spolehlivý a hledáš job jen na dvě směny? Pak mám pro tebe bezva flek! pPošli mi životopis a doplň naší super partu! Buď náš: MAKÁČ DO KOVOVÝROBY (25-30.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Zakládání plechů na stroj
  • Seřízení stroje
  • Sledování chyb na výrobku a jejich případné odstranění
  • Roztřídění výrobků na paletu
  • K ruce Ti bude ještě parťák, kterej Ti pomůže s čištěním výpalků a přípravou na palety

Co požadujeme?

  • spolehlivost a chuť do práce - to je u nás na prvním místě
  • zručnost
  • pokud máš zkušenost s obsluhou laseru, budeš mít do začátku výhodu

Co nabízíme?

  • práci v malé firmě s rodinnou atmosférou
  • jen dvě směny - není problém v případě nutnosti prohodit, stačí se domluvit s kolegou, co za Tebe vezme šichtu.
  • plně hrazené obědy a jednou týdně sladká sváča jako poděkování za odvedenou práci
  • nástup možný ihned!
  • možnost růstu

  • místo výkonu práce: v blízkosti Třemošné

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.