SHOWROOM MANAGER - INTERIÉRY (40.-60.000 Kč + provize)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Chcete se stát součástí společnosti, která na českém trhu zastupuje luxusní koupelnové značky? Máte technický background a zkušenosti v oblasti prodeje a realizací koupelen? Interiérový design je Vaše hobby a víte, co zrovna letí? Pro rozjezd nového showroomu hledáme vhodného kandidáta na pozici: SHOWROOM MANAGER - INTERIÉRY (40.-60.000 Kč + provize)

Pracovní náplň

  • rozjezd nového showroomu a jeho vedení
  • dohled na realizaci projektů a jejich zastřešování
  • akvizice nových klientů
  • spolupráce s architekty
  • vedení týmu

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • technický background
  • zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • orientace v interiérovém designu

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • automobil i k soukromým účelům
  • pružná pracovní doba
  • stravenkový paušál
  • možnost pracovat na IČO
  • návštěvy zahraničních veletrhů a showroomů

  • místo výkonu práce: Brno
  • nástup: červen 2022