KOORDINÁTOR PROJEKTŮ - AUTOMOTIVE (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte zkušenosti s projektovým řízením? Domluvíte se anglicky? Chcete si rozšiřovat své obzory? Neváhejte a využijte příležitosti zaměstnání v moderní společnosti. Pošlete mi životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: KOORDINÁTOR PROJEKTŮ - AUTOMOTIVE (50-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení náběhu projektů
  • Komunikace se zákazníky,s dodavateli, s centrálou,
  • Pravidelná kontrola plnění a následný reporting
  • Evidence nákladů na projekty
  • Zpracování časových plánů

Co požadujeme?

  • SŠ nejlépe technického směru
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost IATF 146949 a VDA 4
  • Výborná znalost MS Excel

Co nabízíme?

  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Podpora vzdělávání a jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování

  • a mnoho dalších benefitů!

  • Místo výkonu práce: okres Břeclav