NÁSTROJÁŘ/BRUSIČ (28-33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Máte vzdělání v technickém oboru? Manuální zručnost je to, co vás vystihuje? Máte proaktivní přístup k práci a zkušenosti s broušením? Výborně! Zašlete nám váš strukturovaný životopis. Výrobní společnost hledá nového kolegu / novou kolegyni na pozici: NÁSTROJÁŘ/BRUSIČ (28-33.000 Kč)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Vydávání nástrojů a starost o ně
  • Vydávání ochranných pomůcek
  • Broušení/obrušování nástrojů
  • Jste součástí chodu skladu

Co požadujeme?

  • Alespoň SOU vzdělání
  • Manuální zručnost
  • Zkušenost s broušením
  • Zkušenosti ze skladu, nebo jako montážník vítány
  • Výhodou zkušenost na pozici nástrojaře
  • Proaktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Bonusy/prémie
  • Silnou podporu ve vedení společnosti
  • Firemní stravování
  • Možnost vzdělávání
  • Zvýhodněný mobilní tarif i pro členy rodin

  • Lokalitu okres Semily

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.