PROJEKTANT - POZEMNÍ STAVBY(OD 35.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte vzdělání stavebního zaměření a baví Vás projektování pozemních staveb? Chcete se dál vyvíjet v týmu zkušených projektantů? Pak nás neváhejte kontaktovat! Ryze česká společnost hledá kolegu na pozici: PROJEKTANT - POZEMNÍ STAVBY(OD 35.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Vypracovávání stavebních projektů a vykonávání projektové práce větších zakázek
  • Vedení příslušné projektové a technické dokumentace
  • Inženýrská činnost (jednání s orgány státní správy, vyřízení ohlášení stavby, vyřízení stavebního povolení atd.)
  • Projektování geotechnických konstrukcí podél dopravních staveb
  • Spolupráce se stavbyvedoucími

Co požadujeme?

  • Vzdělání stavebního zaměření, ideálně v oblasti pozemních staveb (výhodou je autorizace v tomto oboru)
  • Znalosti, a ideálně i zálibu, projektování staveb (AutoCAD)
  • Ochotu příležitostně cestovat
  • Chuť odborně růst, samostatnost
  • ŘK sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Finanční měsíční a roční bonusy
  • Moderní SW a HW
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího odborného růstu (vzdělávací programy)
  • Bohatý systém benefitů zpříjemňujících práci

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.