ELEKTROMECHANIK s §6 (30-38.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máš paragraf 6? Víš jak připojit kabel a máš technické myšlení? Nevadí ti pracovat na 3 směny? V tom případě hledáme právě tebe! Pošli nám svůj životopis a začni pracovat na pozici: ELEKTROMECHANIK s §6 (30-38.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Výroba, opravy a montáž strojů a zařízení
  • Kooperace s kolegy, vedení a předání příslušné agendy
  • Práce s jeřáby a plošinami
  • Montáž, demontáž , zapojení oživení, spouštění a testování zařízení
  • Dodržování zadaných postupů dle BOZP

Co požadujeme?

  • Platná vyhláška č. 50 / 1978 Sb., §6
  • Zkušenost na obdobní pozici
  • Výhodou zkušenost s těžkou montáží
  • Spolehlivost
  • Technické myšlení
  • Ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Výkonnostní bonusy
  • 2 dny volna navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na životní pojištění
  • Příspěvek na dojíždění
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Jihlava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.