OPERÁTOR LINKY / MONTÁŽE

25000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte novou pracovní výzvu a nebojíte se manuální práce? Tak nám zašlete životopis a získejte práci jako OPERÁTOR LINKY / MONTÁŽE!!!

Pracovní náplň

  • Dodržování směrnic a postupů
  • Výroba, opracování a kompletace
  • Práce s linkou a zařízeními
  • Kontrola kvality
  • Komunikace stavu vedoucímu pracovníkovi

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru (min. SOU/SŠ)
  • Praxe z výroby výhodou, nikoliv podmínkou
  • Technické myšlení
  • Manuální zdatnost a samostatnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (bez víkendů)

Co nabízíme?

  • Práce ve firmě s tradicí a dobrým postavením na trhu
  • Adekvátní mzdové ohodnocení
  • Profesionální zaučení
  • Práci v příjemném kolektivu

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.