INSTALATÉR ABSOLVENT (25 - 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Je Váš životopis plný praxe v oblasti instalatérství? Jste zvyklý cestovat za zákazníky, třeba i do sousedních zemí? Chcete dostávat včas a řádně zaplaceno? Nevadí Vám, že na Vás sem tam ukápne voda? V tom případě hledáme právě Vás! Tradiční firma z Břeclavska hledá nového člena týmu na pozici: INSTALATÉR ABSOLVENT (25 - 30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Perspektivní zaměstnání v dobrém kolektivu
  • Odpovídající zázemí, práce v suchém a teplém prostředí
  • Možnost montážních prací v ČR i zahraničí (AUT, POL)

Co požadujeme?

  • SOU v oboru instalatér
  • Flexibilitu
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Dobrý zdravotní stav

Co nabízíme?

  • Motivačně nastavená mzda přizpůsobená kvalitám jednotlivých uchazečů
  • Prémie (bonusy za přesčas + prémie vedoucího)
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Cestovní náležitosti při montážích vypláceny dle zákona
  • Další příplatky za práci přesčas a za práci na montážích mimo příplatků zákonem daných

  • Místo pracoviště: okres Břeclav

Zaměstnavatel