HLEDÁME ABSOLVENTY TECHNICKÝCH OBORŮ Z LIBERECKA (22 - 32.000 KČ)

22000 - 32000 Kč

Jste absolventem technického oboru a právě jste dokončil/a nebo budete dokončovat školu? Hledáte práci na HPP ve výrobní společnosti a chcete pracovat přímo ve kmenu společnosti? Chcete se naučit něco nového a rozeběhnout tak svou kariéru? Výborně, tak mi reagujte svým životopisem! HLEDÁME ABSOLVENTY TECHNICKÝCH OBORŮ Z LIBERECKA (22 - 32.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • práce na hlavní pracovní poměr ve výrobní společnosti
  • práce na strojích
  • spolupráce s výrobním týmem

Co požadujeme?

  • výuční list / maturitní vysvědčení
  • chuť k práci
  • ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • mzdu dle zkušeností a dovedností
  • pracovní smlouvu přímo s konkrétní firmou
  • možnost rychlého růstu
  • benefity - dle konkrétního zaměstnavatele

  • místo výkonu práce: Liberecký kraj