SPECIALISTA DEFEKTOSKOPIE

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte zkušenosti v oblasti defektoskopie Orientujete se v technických výkresech a výrobní dokumentaci? Máte ambici dále se posouvat a vzdělávat? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • provádění kontroly jakosti, kontrolních, vizuálních a rozměrových zkoušek na dílně, mezioperační a výstupní kontrola jakosti
  • zpracovávání a vytváření podkladů pro průvodní technickou dokumentaci kvality na základě požadavků zákazníka
  • spolupráce s navazujícími útvary – technologie, výroba, obchod, konstrukce
  • dodržování systému jakosti
  • řešení neshod a reklamací výrobků
  • provádění přejímek od zákazníků i u dodavatelů
  • provádění NDT kontrol

Co požadujeme?

  • SŠ, vzdělání technického (strojírenského) zaměření
  • vysoké pracovní nasazení se schopností samostatné práce
  • schopnost řešení problémů
  • kreativní a flexibilní přístup
  • zájem o celoživotní vzdělávání
  • počítačovou způsobilost (MS Office,)
  • znalost práce s technickými výkresy a výrobní dokumentací
  • znalost systémů a standardů jakosti a kvality ve strojírenství a kovovýrobě
  • jazyková způsobilost v češtině, znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
  • NDT kvalifikace výhodou ( level 2 dle ISO 9712 )
  • pozice je vhodná pro muže i ženy

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní strojírenské společnosti
  • kafeterii
  • příspěvek na stravování, na dopravu, na vzdělávání
  • závodní jídelnu
  • osobní a profesní rozvoj
  • kurz angličtiny

  • lokalitu: Třebíčsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.