SEŘIZOVAČ LINKY

Neaktivní nabídka

22000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Hledáte novou pracovní výzvu? Právě rozšiřujeme náš tým. Jste pracovitý a zručný člověk, který má zkušenosti s prací ve výrobě a rád/a byste se posunul/a dál? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Neváhejte a zašlete svůj životopis a my se Vám obratem ozveme zpět. Výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá kolegu/kolegyni na pozici: SEŘIZOVAČ / NÁSTROJAŘ (22-38.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Seřízení a nastavení strojů ve výrobě
  • Provádění preventivní údržby na svěřeném výrobním oddělení
  • Práce s nástroji

Co požadujeme?

  • Minimálně vyučení v technickém oboru
  • Zkušenost z podobné pozice výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu bez víkendů
  • Manuální zručnost, technické uvažování a samostatnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Roční prémie
  • Firemní akce
  • Platové ohodnocení dle zkušeností
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.