KONZULTANT ERP SYSTÉMU

Chcete být součástí mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která každý den přispívá k tomu, aby byl svět zdravější, čistší a bezpečnější? Máte zkušenost s funkční podporou ERP systému? Hledáte smysluplnou a zajímavou práci mnohdy na samé hranici poznání? Renomovaná výrobní a vývojová společnost hledá posilu na pozici: KONZULTANT ERP SYSTÉMU

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Poskytování funkční podpory podnikových aplikací
  • Provádění podrobné analýzy a vývoj dotazů, sestav, rozhraní
  • Prostředník mezi uživateli a vývojářským týmem

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (bakalářské/magisterské)
  • Anglický jazyk – denní (tel./písemná) komunikace s nadřízeným v zahraničí
  • Zkušenosti s podporou obchodních aplikací
  • Zkušenost s podporou ERP, konzultantská činnost
  • Silné analytické a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Práci v dynamickém a nadnárodním prostředí
  • Práci s nejnovějšími špičkovými technologiemi
  • Nadstandartní mzdové ohodnocení
  • Pět týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce na HO (ne plný)
  • Roční bonusy
  • Možnost nástupu: ihned, ale na šikovného člověka si počkáme

  • Místo výkonu práce: Brno

Are you interested in this position? If so, send us your resume to e-mail address it@acjobs.cz.
We are looking forward to meeting you!

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Kdo vám pomůže?

Valeriya Grigoryeva
HR Consultant

+420739290528
it@acjobs.cz

Divize ICT