SOFTWARE SOLUTION ARCHITECT Praha (70-100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 100000 Kč

Máte víceleté zkušenosti v oblasti návrhu solution architektury a vývojem aplikací v .NET? Nebojíte se převzít odpovědnost za navrhovaná řešení a tým 20 lidí? Máte zájem se stát součástí stabilní české firmy a podílet se na zajímavých projektech? Pak hledáme právě Vás! Společnost, která se zabývá IT konzultačními službami a poskytováním komplexních SW řešení hledá posilu do svého týmu na pozici: SOFTWARE SOLUTION ARCHITECT Praha (70-100.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • budete se podílet na projektech typu vývoj na zakázku pro zákazníka (státní i komerční sféra)
  • odpovědnost za vedení týmu
  • návrh architektury IS složeného z několika systémů a integrační platformy
  • návrh a ověření metodiky pro vývoj, deployment a údržbu kódu
  • možnost podílet se na samotném vývoji dodávaného řešení
  • definice rozsahu projektu a spolupráce s obchodníky v presales fázi a poté s projektovým managerem na řízení dodávky
  • podílení se na kalkulaci a tvorbě nabídek

Co požadujeme?

  • min. 5 let zkušeností s tvorbou návrhů solution architektury a vývojem aplikací
  • zkušenost s programováním v .NET / .NET CORE
  • znalost praktik, postupů a metodiky v oblasti SW vývoje – UML (Features, Use Cases, Requirements, Deployment Diagrams), TOGAF, vodopád / agile
  • skvělé prezentační a vyjednávací dovednosti
  • samostatnost a schopnost převzít odpovědnost za tým a navrhovaná řešení
  • analytickou osobnost se zaměřením na výsledek
  • proaktivní a profesionální přístup
  • český/slovenský a anglický jazyk na plynulé úrovni
  • výhodou: zkušenost s vedením týmu

Co nabízíme?

  • zázemí rychle se rozvíjející, stabilní české firmy
  • prostor pro kreativní a samostatnou práci
  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • služební automobil
  • home office
  • sick days
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce
  • Multisport kartu
  • práci na HPP
  • práce vhodná pro muže i ženy
  • termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha