HEROICKÁ VÝROBNÍ SÍLA (25 - 30 000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Již Vás nebaví být pro společnost jen pouhým číslem, výrobní silou, které si nikdo neváží? Pracujete zodpovědně, ale přístup nadřízených Vás demotivuje k lepším výkonům? Uvědomujete si, že Vy jste právě Ti, kdo tvoří jmění společnosti a chcete být za to vyzdvihováni? Pojďme společně za lepšími zítřky! Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: HEROICKÁ VÝROBNÍ SÍLA (25 - 30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha výrobního zařízení
  • Vizuální kontrola výrobků
  • Manuální činnost ve výrobě
  • Radost z dobře odvedené práce a pochvaly ze strany vedení

Co požadujeme?

  • Ideálně středoškolské vzdělání
  • Praxi ve výrobě - výhodou
  • Selský rozum a samostatnost
  • Ochotu pracovat na směny (možnost výběru z nepřetržitého, třísměnného, nebo dvousměnného provozu)

Co nabízíme?

  • Zázemí ekonomicky silné a ničím neohrožené společnosti
  • Věříme, že dobré finanční ohodnocení
  • Mnoho benefitů zpříjemňujících (nejen) práci
  • Pohodový kolektiv
  • Skvělé personální oddělení starající se o Vaše blaho :O)

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové
  • Práce vhodná pro muže i ženy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!