Frontend s Vue.js a JS

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsme Advantage Consulting a pro jednoho z našich klientů hledáme frontend developra. Jde o českou vývojářskou společnost, která pracuje na různých projektech v oblasti Informačních Systémů, Slaboproudých Technologií a Telekomunikací.

Pracovní náplň

    Čeká Vás práce na projektu nového informačního systému pro sbírku zákonů a jiných právních dokumentů, který má plně digitalizovat složitý legislativní proces České republiky. Samozřejmě to není jediný projekt a postupně se určitě dostanete i k dalším.

Co požadujeme?

    Musíte mít zkušenost s Vue.js 2.x a vyšší, Javascript, jQuery a GIT repository.

    Pokud ještě k tomu znáte NET.Core 2.x a vyšší nebo Kendo UI je to výhodou.

Co nabízíme?

    Mají pěkné kanceláře v Brně, žádný open space. Ale zároveň nemají vůbec žádný problém, když budete dělat částečně remote. Mimo samotného platu mají připravená i různá další bonusová ohodnocení, která dávají během roku. Společně vyjíždějí na různé výlety, ať už sportovní (lyže, kola) nebo kulturní (divadlo, kino), které jim platí společnost. Tohle jsou jen ty nejzajímavější benefity a samozřejmě mají i mnoho dalších obvyklých benefitů.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.