HLEDAČ TALENTŮ S OBCHODNÍM DUCHEM - HRADEC KRÁLOVÉ (25 - 45 000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Jste komunikativní a proaktivní osobnost, která má ráda práci s lidmi? Jste nastaveni a láká Vás cesta plnění plánů = plnění peněženky? Pod odvedenou práci se dokážete podepsat a tím stvrdíte její kvalitu? Skvělé! Pojďte pracovat k nám a v oblasti personalistiky Vás zaučíme! My jsme českou personální agenturou. Za dobu našeho působení víme, jak používat ty nejefektivnější nástroje k nalezení správných lidí na správná místa. Přidáš se k nám?

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Jako členovi našeho týmu bude Vaším hlavním úkolem plnění obchodních plánů
  • Budete vyhledávat vhodné profily kandidátů, které nejlépe odpovídají požadavkům našich klientů
  • Vystavíte inzerát tak, abyste měli co nejvíce reakcí
  • Zpohovorujete své vybrané kandidáty tak, abyste je připravili na pohovor a co nejvíce namotivovali na danou pozici a společnost
  • Budete udržovat úzkou komunikaci a návštěvy u našich klientů
  • Podporujeme i akvizici nových firem, za které Vás odměníme navíc
  • Budete pracovat s interním systémem a pracovními portály na vystavení inzerátů

Co požadujeme?

  • Minimálně ukončené středoškolské vzdělání
  • Schopnost plnit obchodní plány, orientaci na výsledek
  • Pokud se anglicky nebo německy domluvíte mezi přáteli, je to skvělé
  • Měla by Vás bavit práce s lidmi i u počítače
  • Řidičský průkaz skupiny B, rádi Vám svěříme na schůzku firemní auto

Co nabízíme?

  • 20 dní dovolené + 5 dní Sick Days navíc za úspěšné plnění
  • Za plnění plánů slušné odměny a PÁTKY MÁTE VOLNÉ
  • Za přeplnění plánů dostanete TÝDEN DOVOLENÉ NA HORÁCH a to i pro Vaše polovičky
  • Teambuildingy bereme jako jasnou věc
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Po zaučení si Vaši pracovní dobu můžete upravit tak, jak Vám vyhovuje
  • Pracovat z domova jednou za čas nám vůbec nevadí
  • Notebook a telefon je samozřejmostí
  • Vše Vás rádi naučíme a dostanete opakované podpory při budování kariéry

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Zaměstnavatel