TEAM LEADER NA LINCE

Neaktivní nabídka

29000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte zkušenosti s prací na výrobní lince v automobilovém průmyslu a cítíte, že máte na víc? Chcete zodpovídat za její plynulý chod a předávat své zkušenosti operátorům? Věříte, že dokážete řídit jejich činnost a aktivně se podílet na změnách ve výrobním procesu? Nepřetržitý provoz pro Vás není problém? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Pardubice, hledá do svých řad kandidáta na pozici TEAM LEADER NA LINCE.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za koordinaci práci operátorů
  • Odpovědnost za bezproblémový chod linky na směně
  • Návrhy nápravných opatření
  • Podílení se na změnách ve výrobním procesu
  • Reporting v oblasti kvality výroby

Co požadujeme?

  • Vyučení
  • Zkušenosti s prací v automobilovém průmyslu
  • Zkušenosti s vedením podřízených – výhodou
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Schopnost motivovat podřízené

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Bonusy za dobře odvedenou práci
  • Kafetérii
  • Výborný kolektiv a firemní akce
  • Super šéfa