SPECIALISTA BOZP A PO (45 - 55 000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Působíte v oblasti bezpečnosti práce ve výrobní společnosti a v dané problematice se dobře orientujete? Přemýšlíte o změně zaměstnavatele za účelem nasbírání nových zkušeností, nebo kariérního růstu? Domluvíte se anglicky? V tom případě hledáme právě Vás! Stabilní mezinárodní výrobní společnost, špička ve svém oboru, obsazuje pozici: SPECIALISTA BOZP A PO (45 - 55 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Preventivní kontroly dodržování bezpečnosti práce na pracovišti
  • Sledování a dodržování právních předpisů BOZP a PO
  • Školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
  • Provádění pravidelných interních auditů a ročních prověrek bezpečnosti
  • Návrh a příprava firemních bezpečnostních kampaní

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického směru, ideálně však vysokoškolské vzdělání v oboru bezpečnostního inženýrství
  • Odbornou způsobilost v prevenci rizik
  • Osvědčení dle §11 zákona o požární ochraně
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Proaktivní a kreativní osobnost

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a prosperující společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení (dle zkušeností)
  • Dle zkušeností a zájmu možnost vést oddělení BOZP
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Naprosto přátelskou atmosféru :O)

  • Místo výkonu práce: Trutnovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!