SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU S NĚMČINOU

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Dobře se orientujete v prostředí online marketingu, na sociálních sítích se cítíte jako doma a SEO pro Vás není jen cizí slovo? Umíte perfektně česky a zároveň se dobře domluvíte německy? Hledáte vlídné prostředí stabilní firmy s fajn kolegy? Pokud ANO, tak neváhejte a pište! Úspěšná společnost působící v oblasti potravinářství hledá posilu do svého marketingového týmu na pozici: SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU S NĚMČINOU (OD 35 000 Kč)

Pracovní náplň

  • copywriting, korekce textů
  • správa firemních stránek na sociálních sítích
  • úprava webu a e-shopu dle aktuálních potřeb
  • inovace v online světě směrem k zákazníkům
  • sledování návštěvnosti stránek

Co požadujeme?

  • zkušenosti z oblasti online marketingu a cowritingu
  • znalost e-commerce a nástrojů Google Analytics
  • komunikativní úroveň německého jazyka PODMÍNKOU
  • výbornou znalost českého jazyka a výborné vyjadřovací schopnosti
  • proaktivní přístup k práci, orientaci v prostředí sociálních sítí

Co nabízíme?

  • práci s fajn lidmi v příjemném prostředí
  • 13. plat, slevy na firemní produkty
  • příspěvek na stravování
  • akce pro zaměstnance a jejich rodinu
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj, okres Hodonín