SPECIALISTA VALIDACE

mzdové ohodnocení

Blansko

„Důvěřuj, ale zároveň pořádně prověřuj!“ i tímto lidovým rčením by se dala stručně popsat pozice validačního specialisty, kterou aktuálně obsazujeme. Kontrola kvality je pro nás totiž klíčová a Vy dohlédnete na to, zda kvalitu ověřujeme správnými/funkčními metodami. Ve Vašem životopise své místo již zaujímá praxe v analytické laboratoři? Jste týmový hráč se smyslem pro detail? Pokud ano, pak hledáme možná právě Vás! SPEACIALISTA VALIDACE

Pracovní náplň

  • Validační proces analytických metod, které používáme ke kontrole kvality
  • Podpora kolegům v laboratoři
  • Komunikace s odděleními napříč společností
  • Práce v laboratorních systémech a s interními dokumenty

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání chemického směru
  • Min. 2 roky praxe v analytické laboratoři
  • Zkušenost s chromatografickými metodami (HPCL – zkušenosti podmínkou, GS – základní zkušenost)
  • Anglický jazyk na úrovni B2 (umožňující plynulou komunikaci)

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí a špičkové vybavení
  • Pět týdnů dovolené a 3 dny sick days
  • Příspěvek na dopravu, stravování, penzijní a životní připojištění
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na stravování, které je navíc přímo v areálu pracoviště

  • Místo výkonu práce: 20 km severně od Brna