SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, ideálně technického zaměření? Orientujete se s nadhledem v oblasti kvality? Máte pocit, že stojíte na místě a chcete nadále růst? Pracujete kvalitně v oblasti kvality a rád byste byl i kvalitně ohodnocen? Pokud se ještě k tomu všemu domluvíte anglicky,...tak není co řešit! Mezinárodní společnost, působící v okrese Liberec, hledá do svých řad kandidáta na pozici: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Pracovní náplň

  • Projednávání příčin závad s pracovníky výroby a předkládání podnětů k odstranění těchto závad
  • Řešení opodstatněných zákaznických reklamací
  • Podílení se na přípravě a vedení auditů
  • V rámci adaptace podílení se na řízení zákaznické kvality u stávajících projektů
  • Samostatná koordinace nových projektů za oblast zákaznické kvality

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Přímé zkušenosti s oblastí kvality v automotive
  • Efektivní využívání nástrojů kvality a příslušných norem
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – denní využití
  • Chuť postavit se nové výzvě :-)

Co nabízíme?

  • Zaměstnání u moderní a neustále rostoucí společnosti
  • Smysluplné zaškolení a posouvání vašich schopností
  • Jazykové kurzy v pracovní době
  • Mnoho standardních i nestandardních benefitů, které zpříjemní práci
  • Originální a hlavně nezapomenutelné firemní akce :-)

  • Místo výkonu práce je okres Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!