CAD KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Jste absolventem vysoké školy technického zaměření a láká Vás oblast CAD konstrukce? Chcete mít možnost využívat anglický jazyk? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Pracovní náplň

  • Návrh produktů dle požadavků klienta
  • Tvorba dat pro 3D měření
  • Spolupráce na nových i stávajících projektech
  • Tvorba a aktualizace technické dokumentace
  • Školení zaměstnanců v oblasti CAD/CAM systémů

Co požadujeme?

  • Dokončené SŠ nebo VŠ vzdělání zaměřené na strojírenství
  • CAD SW Catia V4/V5
  • Alespoň mírně pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Týmového ducha a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost kariérního růstu
  • Denní využití angličtiny
  • 13. plat, bonusy

  • Lokalita: Teplice