SAMOSTATNÁ MZDOVÁ ÚČETNÍ

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte zkušenosti se mzdovou agendou a velmi dobře se orientujete v zákoníku práce? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Zajišťování personální a mzdové agendy
  • Správa mezd, docházkového systému
  • Komunikace a příprava dokumentace pro orgány státní správy
  • Vypracování podkladů pro správné zaúčtování mezd
  • Vedení příslušené dokumentace

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • 3 roky praxe v oblasti mzdového účetnictví
  • Znalost zákoníku práce a personální agendy
  • Znalost práce na PC (SAP výhodou)
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování a životní připojištění
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Lokalita: Chomutov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.