OBCHODNÍ MANAŽER PRO POLSKÝ TRH

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti na pozici obchodního manažera? Rádi komunikujete v polštině? Chcete pracovat v rozvíjející se společnosti a dále se vzdělávat? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis! Společnost zabývající se kogeneračními jednotkami hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici: OBCHODNÍ MANAŽER PRO POLSKÝ TRH

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových zákazníků a vyhledávání obchodních partnerů
  • zajištění obchodních, smluvních a cenových podmínek
  • rozvoj a příprava plánu prodeje
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti (projektovým manažerem, výrobou, se smluvními partnery a zákazníky )
  • pracovní cesty do Polska (2-4 dny týdně)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického/ekonomického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • polský jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti z oboru teplo, elektro, strojírenství
  • komunikativnost, vyjednávací schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí v podobě stále se rozvíjející společnosti
  • 4 týdny dovolené + za každý rok 1 den dovolené navíc, max. 25 dní
  • služební auto i pro soukromé účely
  • home office
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • zdravotní volno (3 dny)
  • jazykové kurzy

  • svěřený region: Polsko
  • místo výkonu práce: v rámci home office