ÚČETNÍ - DOČASNÁ VÝPOMOC

mzdové ohodnocení

Brno

Máte praxi na pozici účetní z výrobní firmy a chcete nabrat další cennou zkušenost? Zašlete nám váš životopis! Úspěšná výrobní společnost příjme zkušenou osobu na dočasné vykrytí (cca 4 měsíce) pozice: ÚČETNÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.
Oslovila Vás pozice Účetní? Výborně! Pak si určitě velmi dobře rozumíte s čísly.

Pracovní náplň

  • vedení účetnictví společnosti
  • zpracování podvojného účetnictví
  • zpracování účetní a daňové legislativy - DPH, DPPO
  • účtování přijatých faktur
  • zodpovědnost za materiálové a skladové účetnictví - zásoby materiálu a nedokončené výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 3 roky praxi na pozici účetní ve výrobní firmě
  • dobrou znalost české legislativy
  • pečlivost, samostatnost
  • ochotu pracovat na plný úvazek pouze dočasně (cca 4 měsíce)

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání a fajn kolegy
  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • vysoce dotované závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • Multisport kartu a další příspěvky na volnočasové aktivity
  • jazykové kurzy

  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.