R&D MANAGER

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Máte chemické vzdělání se zaměřením na materiály a získali jste již zkušenosti v oblasti vývoje nových materiálů? Ovládáte angličtinu nebo němčinu a rádi se potkáváte s lidmi? Hledáte novou pracovní výzvu ve velké úspěšné společnosti s mezinárodním dosahem? V tom případě není na co čekat, napište nám a ucházejte se o pracovní pozici: R&D MANAGER (40-60 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení malého týmu pracovníků ve vývojovém oddělení
  • koordinace a kontrola činnosti týmu
  • podílení se na vývoji a zavádění nových technologií
  • spolupráce s ostatními útvary společnosti
  • aktivní komunikace s klíčovými zákazníky
  • lokální a zahraniční služební cesty

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání chemického směru se zaměřením na materiály
  • zkušenosti s oblastí vývoje nových materiálů, manažerské zkušenosti
  • středně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
  • znalost průmyslového inženýrství a metod štíhlé výroby

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v týmu silné společnosti
  • 13. mzdu, nadstandardní prémie
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Královéhradecký kraj