MANAŽER ÚDRŽBY

mzdové ohodnocení

Chomutov

* Hledáme zkušeného manažera s komunikativní angličtinou na pozici manažera údržby do výrobního závodu. Máte zkušenosti s vedením lidí a hledáte novou šanci se rozvíjet? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění technické přípravy výroby
  • Vedení mistrů údržby
  • Zavádění nových výrobních technologií a procesů
  • Zodpovědnost za technický stav provozu
  • Plánování a realizace investic
  • Zodpovědnost za vytváření programů údržby, vedení výdajů a budgetů
  • Revidování a schvalování plánů preventivní údržby a jeho změn
  • Definování priorit a denních aktivit oddělení údržby

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Praxi s vedením údržby min. 5 let
  • Znalost AutoCAD
  • Samostatnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie
  • Služební telefon/notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce

  • Lokalita: Chomutov