ŘEDITEL SPOLEČNOSTI

Neaktivní nabídka

70000 - 100000 Kč

Máte zkušenosti s vedením výrobní společnosti? Jste spíše orientovaný na obchod a segment HoReCa Vám není cizí? Pokud také komunikujete v anglickém jazyce, tak neváhejte zaslat Váš životopis. Česká zakázková výroba s hledá nového kolegy na pozici: ŘEDITEL SPOLEČNOSTI (od 70 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení a rozvíjení prosperující výrobně-obchodní jednotky
  • Plánování a nastavování rozpočtu
  • Odpovědnost za plnění stanovených cílů a priorit
  • Řízení a rozvíjení obchodních aktivit v rámci ČR a s přesahem do zahraničí
  • Zvyšování produktivity práce a efektivity výroby a obchodu
  • Řízení systému kvality v rámci svěřené jednotky

Co požadujeme?

  • ŠS/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s řízením výrobně-obchodní jednotky
  • Profesionální přehled v segmentu HORECA a retailu
  • Anglický jazyk – min. úroveň B2
  • Praxi s rozvojem strategie a plánování
  • Orientaci na dosažení výsledku a plnění cílů
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Strategický a analytický styl uvažování

Co nabízíme?

  • Stabilní prostřední české výrobní společnosti
  • Místo v TOP managmentu firmy
  • Auto i k soukromým účelům
  • Roční prémie a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Míato výkonu práce: okolí Letňan