ANALYTIK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Neaktivní nabídka

33000 - 38500 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Baví vás věci analyzovat a zlepšovat? Chcete práci ve stabilní společnosti? Jste technicky založení? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost přijme novou posilu na pozici: ANALYTIK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Pracovní náplň

  • Analýza zákaznických požadavků a následný reporting
  • Analýza dat a nastavování nových procesů
  • Práce v programu SAP
  • Vytváření nových interních postupů a zlepšení
  • Podpora týmu zákaznického servisu

Co požadujeme?

  • SŠ, VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxi v oblasti automotive prostředí
  • Znalost systému SAP
  • Schopnost porozumět technickým problémům a specifikacím
  • Samostatnou osobu s analytickým myšlením

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Nadstandardní počet dní dovolené
  • Placené přesčasy
  • Dotované stravování (kantýna), kafeterie

  • Místo výkonu práce: Pardubice