OBCHODNÍ ZÁSTUPCE HoReCa - POUZE AKVIZICE

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Jste obchodník tělem i duší? Máte bohaté zkušenosti s akvizicemi? Máte praxi alespoň 2 roky s přímým prodejem v oblasti Horeca? Rádi cestujete? Pak hledáme právě Vás! Potravinářská společnost hledá novou posilu na pracovní pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE HoReCa - POUZE AKVIZICE (30000 - 45000 Kč + provize)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • péče o svěřený region
  • navrhování obchodních strategií
  • uzavírání smluv se zákazníky
  • monitoring trhu a konkurenceschopnosti
  • plnění nastavených cílů

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • praxi v přímém prodeji v oblasti horeca
  • znalost anglického jazyka - výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • ochotu cestovat
  • dravého člověka s tahem na branku

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí ve 2. největší potravinářské společnosti
  • týden dovolené navíc
  • možnost kariérního růstu
  • stravenky
  • firemní automobil pro soukromé účely
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • péče o svěřený region - Jihomoravský kraj a kraj Vysočina