DĚLNÍK VE VÝROBĚ - JEDNA SMĚNA

mzdové ohodnocení

Břeclav

Wo&Wo stínicí technika s.r.o. je společnost z Břeclavi, zabývající se výrobou venkovních žaluzií a nabízí nenáročnou a zajímavou práci v lehké hliníkové výrobě rostoucí mezinárodní společnosti na pozice:

Pracovní náplň

  • Přiřazení na konkrétní stanoviště dle zručností a zkušeností
  • Strojní tvarování geometrie lamel z hliníkových pásek (operátor/seřizovač stroje)
  • Obsluha pily pro řezání hliníkových profilů
  • Kompletace a balení vodících lišt nebo krycích kastlíků
  • Příprava materiálu k expedici

Co požadujeme?

  • Vzdělání – minimálně vyučen (obor strojní zámečník výhodou, ne podmínkou)
  • Manuální zručnost, šikovné ruce a proaktivní přístup
  • Spolehlivost, svědomitost, ochota a schopnost učit se novým věcem
  • Schopnost pracovat samostatně dle pokynů nadřízeného a potřeb výroby

Co nabízíme?

  • Jednosměnný provoz (6.00 – 14.30) v lokalitě Břeclav, Kostice
  • Fyzicky nenáročná manuální práce s pomocí jednoduchých výrobních nástrojů
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Nástupní plat dle pozice a zručnosti
  • Placené přesčasové hodiny, mimořádné prémie podle výkonu
  • Okamžitý mzdový růst po úspěšném zaučení
  • Pololetní odměny, FKSP, příspěvek na pracovní oděvy
  • Dotované závodní stravování (oběd za 30 Kč)
  • Pohodové pracovní prostředí a přátelský kolektiv

    Nástup možný ihned !!

    Kontakt:
    Ing. Jaromír Klepáč
    Vedoucí výroby
    +420 601 164 344
    jaromir.klepac@woundwo.cz

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu fialova@acjobs.cz.