IT podpora L1

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Orientujete se ve světě IT a máte základní zkušenosti se správou Windows serverů? Napište nám ještě dnes a nepromarněte šanci ukázat nám svůj talent! IT podpora L1

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • instalace SW a HW, odpovědnost za funkčnost
  • podpora a správa klientských PC, správa tiskáren
  • administrace požadavků na nákup SW/HW
  • správa IT dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti IT
  • výborná znalost Windows 2003-2012
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
  • komunikativnost a chuť do práce

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní moderní společnosti
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • firemní notebook a mobilní telefon
  • dotované stravování v prostorách společnosti

  • místo výkonu práce: Přerovsko