ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

29000 - 29000 Kč

Hledáte práci ve stabilní, mezinárodní výrobní společnosti? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Umíte udržet stroje v chodu a baví Vás elektro? Napište! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za stroje ve výrobě
  • Provádění oprav
  • Preventivní údržba strojů a elektrozařízení
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • Min. výuční list v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku 50 §6
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Samostatnost, pečlivost, pracovitost
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Odměnu za plnou docházku
  • Příspěvek na stravování
  • Odměny za návrhy zlepšení
  • Školení a profesní rozvoj

  • Místo výkonu práce: okres Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.