SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte zkušenosti s nástroji lean managementu? Měl jste možnost vést tým a zavádět nové výrobní procesy? Zašlete nám svůj životopis! Hedáme právě Vás! Společnost zabývající se výrobou pro automobilový průmysl hledá novou posilu týmu na pozici: SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY (40-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Nacházení slabých míst a následné nápravné opatření s využitím lean nástrojů a metod
  • Vedení týmu štíhlé výroby
  • Školení týmu pro neustálé zlepšování
  • Zavádění ergonomického konceptu do výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost nástrojů a metod štíhlé výroby (5S, Kaizen, Six Sigma, Lean manufacturing atd.)
  • Výborné komunikační schopnosti a týmového ducha

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Možnost profesního růstu
  • Místo výkonu práce: Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.